Výživové poradenství

Kde je vůle, je i cesta. Pokud však potřebujete trochu popostrčit, Tereza a Jiří jsou tu pro vás!

 

 

Tereza Kukol

Tereza je zkušená výživová poradkyně, která sestavuje profesionální stravovací plány na míru každému klientovi, vždy s ohledem na jeho alergie, intolerance i preference. Věnuje se také šíření osvěty v oblasti zdravého životního stylu, který je pro ni nejen pracovní náplní, ale i životní filozofií a zábavou.

 

Co o sobě a svých službách říká?

„Nenabízím žádné doplňky stravy ani diety. Raději své klienty učím správně nakupovat a orientovat se při výběru vhodných potravin, najít stěžejní informace na etiketách a jídlo následně správně technologicky upravit. Komplexní koučink je doplněn i měřením na certifikovaném bio-impedančním přístroji Jawon, který je součástí poradny, a je tím nejlepším pomocníkem pro kontrolu pokroku a změn ve složení tělesné hmoty.

Dále se specializuji na KBT terapie, jsem také spoluautorkou projektů týkajících se zdravého životního stylu a pořadatelkou seminářů, na nichž spolu s dalšími odborníky dále předávám své zkušenosti a vědomosti.“

Více o Tereze naleznete na www.zdravesterezou.cz.

 

 

Mgr. Jiří Langr

Jiří je jedním z našich poradců pro životní styl, výživu a regeneraci, zároveň je členem Aliance výživových poradců ČR. Radikální změnu životního stylu si vyzkoušel na vlastní kůži, a to jej inspirovalo k neustálému vzdělávání se a touze pomoci k lepšímu já i ostatním.

 

 

Co o sobě a svých službách říká?

„Přejete si vypadat a cítit se lépe? Toužíte zredukovat vaši hmotnost nebo budovat svalovou hmotu? Vysněné postavy a zlepšení zdraví nedosáhnete bez vašeho přičinění. Prvním krokem, abyste se dostali tam, kam chcete, je rozhodnutí, že nezůstanete tam, kde jste.

Dieta, hladovka ani doplňky stravy vám dlouhodobě nepomohou. Jezte vše, co vám chutná, buďte fit a ve formě. Poradím vám, jaké potraviny konzumovat, naučím vás číst etikety. Sestavím vám jídelníček na míru. Vysvětlím vám, proč nemusíte trávit hodiny v posilovně. Změna vašeho životního stylu bude přirozená a trvalá, bez diet, jo-jo efektu a doplňků stravy.

Naučte se mít rádi sami sebe, udržte si své zdraví a dobrou kondici do vysokého věku života. Povedu vás k rovnováze, vitalitě a harmonii ve vašem životě.“

Rádi byste se s Jiřím sešli? Brkněte mu na telefonní číslo +420 604 295 973 nebo se mu ozvěte prostřednictvím kontaktního formuláře.