Superprotein Balíček zdraví

Protein balíček zdraví

Vyvážený poměr rostlinných bílkovin s lahodnou chutí

  • BIO
  • Vegan
  • Bez sóji
  • Bez umělých sladidel a ochucovadel

Proteinový prášek pro vegany i mlsné jazýčky

Bílkoviny jsou něco jako cihly – naše tělo by se bez nich obešlo jen stěží a nejspíš by se brzy rozsypalo jako domeček z karet. Pokud si jejich dostatek nezvládáte zajistit běžnou stravou nebo třeba intenzivně sportujete, a máte tak na množství bílkovin zvýšené nároky, hodí se mít pomocníka, který se o dostatek této živiny spolehlivě postará. Dobrou zprávou je, že jste ho právě našli!

Vyvážené spektrum aminokyselin však není to jediné, co tento protein nabízí. Kromě bílkovin z hrachu, rýže, ovsa, quinoi a chia semínek, je obohacen také o osvědčené superpotraviny, jako je maca, goji a acai. Prostě koncentrované zdraví v kompaktním balení. 🙂

Superprotein Balíček zdraví je navíc jeden z mála veganských proteinů, jehož chuť vám učaruje. Ať už si ho připravíte jako koktejl, nebo jej přidáte do ovesné kaše či zdravých variant moučníků, nebudete litovat. Můžete si přitom vybrat rovnou ze tří příchutí – vanilky, kakaa nebo jahody – s nimiž bude vaše snaha udržet se ve formě zase o něco jednodušší a sladší.