Ostropestřecový olej Wolfberry

Ostropestřecový olej Wolfberry

Zastudena lisovaný olej ze semen ostropestřce mariánského

  • Zastudena lisovaný (RAW)
  • Vysoká kvalita
  • Blahodárné účinky pro posílení jater
  • Výhodná cena

Ostropestřec zregeneruje vaše játra

Důležitost našich jater v bezproblémovém fungování našeho těla bývá mnohdy přehlížena. To je však chyba! Jaro je navíc ideální dobou k jejich regeneraci. Protože se bez nich při očistě celého organizmu neobejdeme, měli bychom jim dopřát přednostní péči.

Mezi nezbytné pomocníky při posilování jater patří bez pochyby ostropestřec. Můžete jej tělu dodat ve formě čaje nebo sáhnout po ostropestřecovém oleji, který je silymarinem, jak se účinná látka ostropestřce nazývá, doslova napěchován. Tak jako u většiny olejů, i v tomto případě vybírejte takový, který je lisován za studena. Zachová si tak veškeré blahodárné účinky, které by mohly být teplem zbytečně znehodnoceny. Z toho vyplývá i použití tohoto oleje – dejte přednost studené kuchyni nebo jej užívejte po lžičkách jako lék.

Protože v našem těle vše se vším souvisí, posílením jater zlepšíte také činnost vašeho žlučníku. Pozitivní změny můžete pozorovat i na kůži. Ostropestřecový olej Wolfberry navíc obsahuje také chlorofyl, karotenoidy, tokoferoly, vitamín E, fosfolipidy, a tak svému tělu dodáte opravdu komplexní péči a obnovíte jeho zásoby energie pro boj s toxiny a dalšími vnějšími vlivy.

TIP: Aby byla vaše strava opravdu vyvážená, zařaďte do jídelníčku také další druhy olejů.