Marocký jíl DiatomPlus

Marocký jíl DiatomPlus

Nálož minerálů pro zdravou pleť i vlasy

  • Pro čistou a rozjasněnou pleť
  • Vysoký obsah minerálů
  • Snadné použití
  • Výhodná cena

Detox pro vaši pleť a vlasy

Ačkoliv razíme heslo, že očista začíná zevnitř, kvalitní péčí o svůj zevnějšek můžete procesu detoxikace značně napomoct. Kůže totiž slouží jako ochranná vrstva našeho těla, a ačkoliv nám to mnohdy nedochází, je jeho největším orgánem. Rozhodně tedy není radno na ni při péči o své zdraví zapomínat.

Marocký lávový jíl, označovaný také jako Rhassoul či Ghassoul, se vyznačuje vysokou koncentrací minerálů, zejména oxidu křemičitého, hořčíku, draslíku a vápníku, které vaše pokožka velmi uvítá. Při pravidelném používání bude pleť nejen čistší, ale sníží se i její sklony k vysoušení. Jíl také pozitivně ovlivní její pružnost a má rozjasňující účinky.

Marocký jíl můžete použít i jako masku na vlasy, kterou vmasírujte až ke kořínkům a před opláchnutím ji nechte několik minut působit.

Použití je velmi snadné. Stačí smíchat trochu jílu s teplou vodou (přibližně v poměru 1:2) a výslednou kašičku využít libovolným způsobem. Pro zvýšení vyživující schopnosti doporučujeme přimíchat i kapku kvalitního oleje (hodí se například avokádový).