Čistící čaj Grešík

čistící čaj s červenou řepou

Směs devíti bylin pro očistu organismu

  • Tradiční receptura
  • Přírodní složení
  • Pečlivě kontrolované suroviny
  • Vyrobeno v Česku

Spolehlivá očista vašeho organismu

Cítíte se pomalí a těžkopádní? Vaše tělo odmítá fungovat, jak by mělo a vysílá nouzové signály v podobě zažívacích, kožních i psychických problémů? Možná se už prostě jen nedokáže vypořádat se zátěží, kterou na něj každodenně nakládáte. Ať už se jedná o nástrahy nevhodné stravy, znečištěného prostředí či stresu, čeho je moc, toho je příliš. Dopřejte tělu odpočinek!

V době očistných kúr co nejvíce zjednodušte stravu (vsaďte především na lokální, nezpracované potraviny) a zaměřte se na její kvalitu. Zklidněte také svoji mysl. Aby však mělo tělo dostatek síly vypořádat se s dlouho shromažďovanými nánosy škodlivin, dodejte mu ji pomocí osvědčených bylin.

Čistící čaj od Grešíka v sobě snoubí ty nejosvědčenější přírodní bojovníky, ceněné pro jejich detoxikační účinky už po staletí. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak červená řepa, která je mezi očistnými potravinami opravdovou královnou.

Čaj můžete užívat i dlouhodobě, hrnek 1–3 x denně vám jedině prospěje. Sáhněte po něm také v zátěžových obdobích, jako je například doba po ukončení antibiotické léčby.