I když to někdy vypadá, že máme šíleně moc práce, jsme tu pro vás. A naším cílem je udržet se zákazníky dlouhodobý přátelský vztah. Nebojte se proto na cokoliv zeptat, rádi s vámi dáme řeč třeba na téma, jak se dostat do formy.

Změříme stav vaší kondice

Zdali se vaše kondice doopravdy zlepšuje, lze sledovat díky InBody 230. Tento přístroj spolehlivě analyzuje složení lidského těla, tedy, jaký je poměr tělesné vody, tukové a svalové tkáně, minerálních látek a proteinů.

InBody zdarma

Pokud k nám chodíte nakupovat pravidelně, řekněte si o kartičku InBody. Za každých 200Kč nákupu vám na ni dáme razítko a až jich budete mít deset, máte základní měření zcela zdarma. Můžete si tak průběžně ověřovat, jak se vaše kondice zlepšuje.

Nutriční poradenství

Ať už chcete zhubnout, změnit životní styl, nebo se přestat trápit s potravinovými alergiemi, můžete se u nás poradit s registrovanou nutriční terapeutkou Monikou Šotkovou.

Monika vás nebude tlačit do žádných doplňků stravy, ani do žádných zázračných koktejlů a rychlých diet. Místo toho vám pomůže sestavit takový jídelníček, aby vám jídlo dělalo dobře a zároveň vám chutnalo.

Monika se pravidelně účastní odborných konferencí a seminářů – správné stravování není jenom její povolání, ale i koníček.

Pokud se s Monikou chcete setkat, volejte +420 728 336 375

Ceník služeb

Zobrazit ceník